Nejnovější recenze ze sekce Elektrická vozítka

Jirka Jirka

Přidáno: včera, 21:00

• BMW
  • 2 vykonne motory
  • Hudba a efekty
  • Pozor, plasty nebyly opatreny zadnou folii, okna bocni a predni taky ne, hned pri rozbaleni nalezeny skrabance... pri detailnejsi prezkoumani jsem zjistil ze to je cinsky vyrobek ktery sel pres Polsko, kde ho nejspise jeste prebalili a tak to vsechno vzniklo
  • Manual necitelny, vytisteny na obycejnen papire
  • Absence jakekoliv logiky pri vytvareni manualu, mohlo to byl logictejsi, netechnicke typy mohou mit problem
  • hlavni kostra tvorena z plastu... myslel jsem si ze alespon vnitrni ram bude z kovu, nebo nejake lehke slitiny
  • Dvere se uz na pohled rozpadaji, je tam vule a ikdyz jsou zajistene tak se kyvou sem a tam
  • muj vyrobek navic nefunguje, je vytahly jeden kablik z pojistky a vypada to ze se zapojuje na misto, ke kteremu se dostat bude problem a znamena to ze budu muset rozebrat auto uplne, bez absence navodu, ktery jak jsem jiz psal by me stejne nezachranil.

Za ty penize jsem cekal trosku vetsi kvalitu, dva motorky s jednou ridici jednotkou zabudovane v hromade mekkeho nekvalitniho plastu me nenadchly a uz ted lituji ze jsem nekoupil neco jineho...

• Autíčko se malému hrozné líbí, okamžitě našel tlakson a při jízdě celou dobu troubi. Jednoduchá ovladatelnost přes dálkový ovladač. Světla krásné svítí..
  • Chyběla polovina sroubku což byl velký problem. Auto bylo sesroubovane ob sroubek, přední náprava nebyla připevněna vůbec, vypadla na nás jen co jsme vytáhli autíčko z krabice. Jinak montáž dle návodu šla dobře.

Ramiz elektrické autíčko Rapid Racer černé

Ramiz elektrické autíčko Rapid Racer černé

Ověřený zákazník HračkyZaDobréKačky Tomas

Přidáno: 15. července 2018

Zakoupeno v HračkyZaDobréKačky

• Baterie vydrzi celkem dlouho. Dite muze tak 30 minut jezdit
  • Velice nekvalitni provedeni.
  • Neni manual k sestaveni v cestine.
  • Znovu bych jiz nekoupil.
  • Drahy vyrobek za takovou kvalitu.

Celkove se jedna o polske predrazene auticko. Koupeno dceri k narozeninam. Kdyby jsem mel cas, zaslal bych ho zpet. Veskere dily jsou z mekeho plastu. Nastesti se mi povedlo sestavit i bez ceskeho navodu, ale uz nevim jak naprogramovat dalkove ovladani. Nastesti dcera jezdi po zahrade.

Kids World Elektrická motorka Enduro-červená

Kids World Elektrická motorka Enduro-červená

Ověřený zákazník Bestseller.cz kritik

Přidáno: 9. července 2018

Zakoupeno v Bestseller.cz

Zatím jen vyzkošeno, že je vše funkční.\Je to dárek, ještě nebyl předán.Každopádně za ty peníze, no nekupte to.

Ověřený zákazník Čtyřkolky Hombráč Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2018

Zakoupeno v Čtyřkolky Hombráč

Čtyřkolka vypadá celkem robustně a funguje. Standartním problémem, je že přiložený návod v češtině je obecný a netýká se konkrétního produktu . Další návod je v angličtině a opět se netýká přesně daného produktu, takže na konkrétní obsluhu musí uživatel přijít sám.

ChuChu Elektrické autíčko BMW i8 Concept pro děti, bílé

ChuChu Elektrické autíčko BMW i8 Concept pro děti, bílé

Ověřený zákazník DetskaAuticka.eu Nekorancová LIBROS

Přidáno: 2. července 2018

Zakoupeno v DetskaAuticka.eu

Beru zpět předchozí recenzi, pán se ozval a vysvětlil situaci
Doporučuji *****

Ověřený zákazník Čtyřkolky Hombráč Ověřený zákazník

Přidáno: 1. července 2018

Zakoupeno v Čtyřkolky Hombráč

Jednoduchá obsluha

Vzhledove je to pecka. Malymu 2r 4 mesice. Ovlada bez problemu. Na trave to moc nejede, ale chodniky silnice a ostatni nesmekavy povrch v pohode. Vzhledem k velikosti si myslim, ze s tim par sezon odjezdi...

Ověřený zákazník fastMALL.cz Marcela

Přidáno: 25. června 2018

Zakoupeno v fastMALL.cz

• Motorka je sice celá z plastu, ale je to bomba. Má start jako skutečná motorka. Akorát ta hudba nejde vypnout a je to, jako když jede cirkus. Naše malá tříletá něžná blondýnečka dostala k motorce motorkářskou vestu a je nadšená. Děti závidí a motorkáři mávají.
  • Byl upadlý jeden kontaktík, takže se netočilo jedno zadní kolečko, ale to jsem připájela.

Rodiče i prarodiče byli snad víc nadšeni, než to mrně.

Segu Elektrické autíčko B4

Segu Elektrické autíčko B4

Ověřený zákazník segu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. června 2018

Zakoupeno v segu.cz

Vnoučata si užívají, za rozumnou cenu dobrá kvalita

• 4x4 funguje dobře i na mokré trávě a ve svahu, 2 baterie, výdrž +- 3 hod provozu

• zábava nejen pro děti , ale i rodiče , kteří auto se svými ratolestmi ovládají
  • vše funguje bez závad - tak jak je uvedeno v popisu na webových stránkách
  • skvělý výkon v režimu 4x4
  • velký dosah dálkového ovládání

Kids World Dětská motorka Enduro

Kids World Dětská motorka Enduro

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. června 2018

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

Hezká, kvalitní a bezpečná motorka, za velice přijatelnou cenu. Dítě ji dokáže ovládat, za přítomnosti dospělého už od 2 roků a její ovládání je pro dítě velice jednoduché.

Peg-Perego John Deere Ground Force

Peg-Perego John Deere Ground Force

Ověřený zákazník Dětská-vozítka.cz Ivana Růžková

Přidáno: 9. června 2018

Zakoupeno v Dětská-vozítka.cz

• Kvalitní výrobek, snadné sestavení.

BUDDY TOYS BEC 6010 El. moto BMW K1300

BUDDY TOYS BEC 6010 El. moto BMW K1300

Ověřený zákazník MALL.CZ Suzanne

Přidáno: 6. června 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Vynikající překvapení i pro rodiče

Ověřený zákazník Dětský Růžek Ověřený zákazník

Přidáno: 5. června 2018

Zakoupeno v Dětský Růžek

+ dvě místa pro děti, dvě rychlosti, + zpátečka
+ pěkný, bez ostrých hran,

- baterie vydrží pouze cca 40 min. , tudíž časté dobíjení

• Robustní pevná hračka
  • Rychlé a silné
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Velikost
  • Plastová kolečka. Nalepil jsem do drážek gumové pruhy a lítá jak papírový drak. Výrobce nedoporučuje !!!

Super hračka. Nedá se srovnávat s těmi autíčky z Číny.

Ověřený zákazník Dětská elektro autíčka Michal

Přidáno: 4. června 2018

Zakoupeno v Dětská elektro autíčka

• Kvalitní zpracování
  • Chybí úchop pro ruční odtažení pro případ vybité baterie či podobně
  • Lehce komplikovanější sestavení z důvodu ne příliš dobře focenému, jak originálnímu, tak českému online návodu

Super vozítko, vypadá dobře a kvalitně, když ho sestavíte, určitě budete vy i malý řidič spokojen, když mu to nepůjde, můžete ho pomocí dálkového ovládání vozit, pustit muziku a nebo nechat troubit. Ale příliš daleko a na dlouho není dobré se vzdalovat od zásuvky, není ho totiž pohodlně za co chytit a v případě vybití baterie odtáhnout.

Ověřený zákazník Gospoš PeŤaN

Přidáno: 3. června 2018

Zakoupeno v Gospoš

• pěkná , po prvním odzkoušení perfektní /doufám ,že vydrží i do budoucna , vnučka dva roky úplně unešená,nemohla dospat druhého dne- dárek ke dni dětí /.
  • Jezdí výborně i v terénu a do kopce
  • stabilní a bezpečná i v náklonu,i dvouleté dítě v pohodě
  • vydařená kopie velkého orginálu
  • při nastartování slyšíte origo start choperu

Ověřený zákazník Dětská-vozítka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. června 2018

Zakoupeno v Dětská-vozítka.cz

• Kvalita zpracování
  • Velikost
  • Neporovnatelná kvalita s levnější konkurencí
  • Plastová kola

Dlouho jsme se rozhodovali nad koupí elektro vozítka. Jsem rád, že jsme zvolili právě tento model. V porovnání s konkurencí jde o výrazně vyšší kvalitu i technické provedení. Levnější modely konkurence mají navíc některé funkce (rádio, světla apod.), ale pro nás jsou důležité základní technické vlastnosti, které má toto vozítko neporovnatelné. Rozhodně doporučuji.